MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 12398366
nr 1239 8366
Sekretär
Rokokostil, intarsia, Bredd:66 cm. Djup: 42cm, höjd: 94cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 mars 2019
kl 18:41:19
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)